Srebrny Żagiel Optimista

Termin: 03.08 – 05.08.2018r. Kiekrz

Organizator

Srebrny Żagiel Optimista

W dniach od 3 do 5 sierpnia bieżącego roku Jacht Klub Wielkopolski w Poznaniu organizuje kolejną edycję regat pod nazwą: SREBRNY ŻAGIEL OPTIMISTA.
Regaty te, to najdłużej organizowana impreza dla najmłodszych żeglarzy w Polsce, która cieszy się zawsze olbrzymią popularnością wśród zawodników OPTIMISTA. OPTIMIST to przygotowawcza, jednoosobowa klasa dla dzieci do 15 roku życia, w Polsce na tej najbardziej rozpowszechnionej klasie pływa ponad 1000 młodych adeptów żeglarstwa, jest to klasa międzynarodowa, organizowane są coroczne Mistrzostwa Świata i Europy w tej klasie. Warto zaznaczyć, że wszyscy znani żeglarze światowi i polscy zawsze swoją żeglowanie rozpoczynali od OPTIMISTA. SREBRNY ŻAGIEL OPTIMISTA, to również dla wielu pierwszy krok w uprawianiu żeglarstwa, stąd organizator przywiązuje szczególną wagę do nagradzania wszystkich uczestników regat, jak i przeprowadzania imprez towarzyszących mających na celu integrację zawodników.

S P O N S O R Z Y I P A R T N E R Z Y

Wyniki online
Wyniki online
SailingNet
OPTIMIST A OPTIMIST B
Aktualności
Aktualności
SailingNet
Zobacz Tracking GPS (OPP A)
Informacje
Nadajniki GPS(A)/ Podział na Grupy (B)
SailingNet
GPS (OPP A) Grupy (OPP B)

Lista uczestników

Poniżej przedstawiamy liste uczetników regat

Liczba zawodników (83)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
23.07.2018 POL 51 Hubert Adamów
14
KS Dobra Marina
23.07.2018 POL 1754 Jan Borowiak
14
KS Dobra Marina
23.07.2018 POL 2080 Karolina Jałoszyńska
13
Klub Żeglarski Nysa
22.07.2018 POL 1539 Pawel Sikora
-
Pkm Lok Poznań
22.07.2018 POL 39 Andrzej Nycz
-
Pkm Lok Poznań
22.07.2018 POL 1960 Miłosz Samek
14
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
22.07.2018 POL 1957 Wanda Szylińska
14
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
21.07.2018 RUS 2005 Artem Krupachev
14
Kaliningrad
19.07.2018 POL 2177 Patryk Chełkowski
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
19.07.2018 POL 2605 Magdalena Skórnóg
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko
19.07.2018 POL 2160 Jakub Kluk
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
19.07.2018 POL 2164 Kamil Stemplewski
14
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
19.07.2018 POL 2006 Amelia Potejko
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
19.07.2018 POL 1924 Jakub Kamiński
16
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
19.07.2018 POL 2168 Joanna Fabisiak
16
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
19.07.2018 POL 2166 DOMINIKA GRALA
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
19.07.2018 POL 2162 MATEUSZ GIGIELEWICZ
14
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
18.07.2018 POL 1427 Stefan Marciniak
16
AZS POZNAŃ
18.07.2018 POL 1151 Alicja Przybyłek
14
AZS Poznań
18.07.2018 POL 2125 Michał Koczorowski
14
AZS Poznań
18.07.2018 POL 212 Karolina Gajdzińska
14
AZS Poznań
18.07.2018 POL 1576 Antoni Sopata
16
AZS Poznań
18.07.2018 POL 1390 Kacper Młodzianowski
14
AZS Poznań
18.07.2018 POL 920 Maksymilian Kruczyński
13
AZS Poznań
18.07.2018 POL 1140 Aleksandra Borucka
13
AZS Poznań
18.07.2018 POL 1661 Jan Gierzyński
15
KS ZATOKA Puck
18.07.2018 POL 1865 Paulina Rutkowska
14
YKP Gdynia
18.07.2018 POL 1561 Zuzanna Ołowiak
14
YKP Gdynia
18.07.2018 POL 2552 Maciej Iliński
15
YKP Gdynia
18.07.2018 POL 1452 Antonina Ołowiak
13
YKP Gdynia
18.07.2018 POL 1764 Dominika Ołowiak
15
YKP Gdynia
18.07.2018 POL 1799 Iwo Reński
14
YKP Gdynia
18.07.2018 POL 2071 Mateusz Gwóźdź
14
YKP Gdynia
18.07.2018 POL 1674 Szczepan Damasiewicz
16
YKP GDYNIA
18.07.2018 POL 2112 Jerzy Sukow
15
YKP Gdynia
18.07.2018 POL 2126 Gustaw Miciński
15
YKP Gdynia
18.07.2018 POL 1522 Tymoteusz Wysocki
14
YKP Gdynia
18.07.2018 POL 1903 Tomasz Bendlewski
15
YKP Gdynia
18.07.2018 POL 1982 Jan Witkowiak
14
YKP Gdynia
18.07.2018 POL 1626 Aleksander Ponto
15
YKP Gdynia
18.07.2018 POL 1444 Oskar Ponto
15
YKP Gdynia
18.07.2018 POL 1904 Igor Wójcik
13
YKP Gdynia
17.07.2018 POL 1950 Jeremi Szczukowski
13
CHKŻ Chojnice
17.07.2018 POL 1947 Agnieszka Pawłowska
16
CHKŻ Chojnice
17.07.2018 POL 926 Zofia Prądzyńska
11
CHKŻ Chojnice
17.07.2018 POL 1018 Antoni Lipiński
13
CHKŻ Chojnice
17.07.2018 POL 1751 Jacek Kalinowski
13
CHKŻ Chojnice
17.07.2018 POL 1985 Korneliusz Dębiak
16
CHKŻ Chojnice
17.07.2018 POL 1943 Rafał Pogorzelski
16
CHKŻ Chojnice
16.07.2018 POL 1870 Teodor Kasprzyk
14
ŻMKS Poznań
16.07.2018 POL 1474 Agnieszka Jankowiak
14
ŻMKS Poznań
16.07.2018 POL 2148 Jakub Modzelewski
15
ŻMKS Poznań
16.07.2018 POL 1460 Aleksandra Jakubowska
15
ŻMKS Poznań
16.07.2018 POL 1049 Teresa Zawal
15
ŻMKS Poznań
16.07.2018 POL 1283 Jan Ptasiński
14
ŻMKS Poznań
15.07.2018 POL 2154 Hanna Burdziej
15
KSW BALTIC DZIWNÓW
15.07.2018 POL 180 Wiktoria Hałabaty
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
15.07.2018 POL 1807 Zuzanna Dominikowska
16
KSW BALTIC DZIWNÓW
15.07.2018 POL 2101 Mikołaj Bazyli
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
15.07.2018 POL 2024 Michał Jaroszek
13
KSW BALTIC DZIWNÓW
15.07.2018 POL 806 Jakub Marciniak
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
15.07.2018 POL 2036 Filip Lenart
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
13.07.2018 POL 1923 Jakub Dąbek
15
SSW MOS Iława
13.07.2018 POL 1978 Patryk Furmanek
14
SSW MOS Iława
13.07.2018 POL 1763 Julian Podwalski
14
SSW MOS Iława
13.07.2018 POL 1614 Iga Wielczyk
14
SSW MOS Iława
13.07.2018 POL 1114 Szymon Szczech
16
SSW MOS Iława
04.07.2018 POL 1889 Jeremi Dąbrowski
14
UKS Barnim Goleniów
04.07.2018 POL 2121 Joanna Cymerman
15
UKS Barnim Goleniów
04.07.2018 POL 1922 Krzysztof Olejnik
14
UKS Barnim Goleniów
04.07.2018 POL 1868 Maciej Cymerman
13
UKS Barnim Goleniów
30.06.2018 POL 2206 SZYMON ROZUM
14
MKS Dwójka Warszawa
30.06.2018 POL 1788 ANTONI KILISZEK
13
MKS Dwójka Warszawa
30.06.2018 POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA
14
MKS Dwójka Warszawa
30.06.2018 POL 1106 FRANCISZEK MASSALSKI
11
MKS Dwójka Warszawa
29.06.2018 POL 1645 Michał Biedalak
14
JKW Poznań
29.06.2018 POL 2142 Hanna Wiszniowska
14
JKW Poznań
29.06.2018 POL 1611 Antoni Nazimek
14
JKW Poznań
29.06.2018 POL 1622 Stanisław Cholewicki
12
JKW Poznań
25.06.2018 POL 2403 Pola Schmidt
14
OPTI CWM GDYNIA
25.06.2018 POL 2033 Julia Schmidt
16
OPTI CWM GDYNIA
25.06.2018 POL 1660 Zuzanna Figel
16
OPTI CWM GDYNIA
25.06.2018 POL 203 Małgorzata Figel
13
OPTI CWM GDYNIA
18.07.2018 POL 1867 Pola Dzik
15
YKP Gdynia
18.07.2018 POL 2072 Gracjan Grzech
16
YKP Gdynia
04.07.2018 POL 1664 Antoni Pasich
15
UKS Barnim Goleniów

Liczba zawodników (253)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
03.08.2018 POL 3014 Kinga Koniarek
15
UKŻ TRAWERS OSTRÓW WLKP
03.08.2018 POL 4112 Jan Zamojski
13
UKS Żeglarz Wrocław
03.08.2018 POL 396 Paweł Romanowicz
14
UKS Żeglarz Wrocław
03.08.2018 POL 1491 Mateusz Tokarski
11
UKS Żeglarz Wrocław
03.08.2018 POL 1493 Marta Sochacka
11
UKS Żeglarz Wrocław
03.08.2018 POL 397 Ida Kozło
13
UKS Żeglarz Wrocław
03.08.2018 POL 1750 Filip Nosol
12
UKS Żeglarz Wrocław
03.08.2018 POL 1370 Maksymilian Kleszcz
11
UKS Żeglarz Wrocław
03.08.2018 POL 1751 Antoni Gabryszewski
10
UKS Żeglarz Wrocław
03.08.2018 POL 1439 Szymon Wójcik
14
WKŻ WOLSZTYN
03.08.2018 POL 1150 Maja Wójcik
11
WKŻ WOLSZTYN
02.08.2018 POL 224 Damian Kawiński
16
UKŻ Środa
02.08.2018 POL 1502 Maria Wachowiak
12
UKŻ Środa
02.08.2018 POL 102 Jan Cwojdziński
10
UKŻ Środa
02.08.2018 POL 987 Adam Langner
16
UKŻ Środa
02.08.2018 POL 152 Alicja Akulicz
13
JK Orion
02.08.2018 POL 17991 Adrianna Stempin
12
JK Orion
02.08.2018 POL 1527 Maria Chirowska
14
JK Orion
02.08.2018 POL 995 Julia Bochenek
15
YKP Kraków
02.08.2018 POL 1368 Klara Matysik
14
YKP Kraków
02.08.2018 POL 1407 Kuba Matysik
14
YKP Kraków
02.08.2018 POL 1192 Alicja Siputa
14
WKŻ WOLSZTYN
02.08.2018 POL 1457 Zofia Jaśniewicz
12
WKŻ WOLSZTYN
02.08.2018 POL 1089 Jan Kisielewicz
13
WKŻ WOLSZTYN
02.08.2018 POL 745 Nikolas Głowacki
13
WKŻ WOLSZTYN
02.08.2018 POL 1989 Filip Pańczyszyn
12
WKŻ WOLSZTYN
02.08.2018 POL 2089 Małgorzata Wyrebska
10
YK Stal Gdynia
02.08.2018 POL 1284 Aleksander Łukanowski
12
Łukanowski
02.08.2018 POL 1187 Maja Filipska
9
YK Stal Gdynia
02.08.2018 POL 27 Antonina Puchowska
11
YK Stal Gdynia
02.08.2018 POL 1940 Filip Bil
10
YK Stal Gdynia
02.08.2018 POL 2124 Agata Koropecka
10
YK Stal Gdynia
02.08.2018 POL 1987 Michał Trafalski
12
YK Stal Gdynia
02.08.2018 POL 1985 Konrad Kunc
13
YK Stal Gdynia
02.08.2018 POL 1735 Bartosz Dynia
10
MKŻ ŻNIN
02.08.2018 POL 2057 Natalia Kilar
14
YK Stal Gdynia
02.08.2018 POL 1523 Olga Wietek
11
YK Stal Gdynia
02.08.2018 POL 2117 Alicja Tutkowska
12
YK Stal Gdynia
02.08.2018 POL 1580 Jeremi Ślusarski
13
KŻ MEWA POZNAŃ
02.08.2018 POL 2138 Max Berliński
13
YKP Gdynia
02.08.2018 POL 2048 Igor Mirowski
13
AZS UW
31.07.2018 POL 1490 Lidia Łagodzińska
12
SEJK Pogoń Szczecin
31.07.2018 POL 1374 Piotr Wójcik
12
SEJK Pogoń Szczecin
31.07.2018 POL 2072 Karol Rak
12
SEJK Pogoń Szczecin
31.07.2018 POL 11883 Zofia Wołosz
11
SEJK Pogoń Szczecin
31.07.2018 POL 1130 Maksymilian Wróbel
12
SEJK Pogoń Szczecin
31.07.2018 POL 928 Bartek Pluta
12
SEJK Pogoń Szczecin
31.07.2018 POL 11891 Szymon Góralski
11
SEJK Pogoń Szczecin
31.07.2018 POL 374 Paweł Matuszak
11
SEJK Pogoń Szczecin
23.07.2018 POL 1200 Piotr Sołtysiak
9
TKŻ Toruń
23.07.2018 POL 1066 Franciszek Kosecki
11
CHKŻ Chojnice
23.07.2018 POL 158 Igor Pawlowski
10
CHKŻ Chojnice
23.07.2018 POL 124 MAKSYMILIAN KOSCHEL
12
ŻLKS POZNAŃ
23.07.2018 POL 674 OSKAR OTTO
12
ŻLKS POZNAŃ
23.07.2018 POL 20371 JAN WINKLER
11
ŻLKS POZNAŃ
23.07.2018 POL 880 MARCEL HAUFA
10
ŻLKS POZNAŃ
23.07.2018 POL 671 KRZYSZTOF DZILNE
13
ŻLKS POZNAŃ
23.07.2018 POL 17131 Jan Pachla
14
UKŻ "ŚRODA"
23.07.2018 POL 2 Bartosz Leżała
13
UKŻ "ŚRODA"
23.07.2018 POL 111 Jakub Lipowski
12
KN Lider Kraków
23.07.2018 POL 1917 Filip Mendyk
12
KN Lider Kraków
23.07.2018 POL 1017 Filip Nowosad
11
KN Lider Kraków
23.07.2018 POL 1418 Karolina Mendyk
10
KN Lider Kraków
23.07.2018 POL 1662 Jan Pawłowicz
10
KN Lider Kraków
23.07.2018 POL 1563 Krzysztof Rysz
11
KN Lider Kraków
23.07.2018 POL 1902 Igor Bogusz
14
KN Lider Kraków
23.07.2018 POL 182 Mateusz Kolba
13
KN Lider Kraków
23.07.2018 POL 1998 Mateusz Chrobak
11
Klub Żeglarski Nysa
23.07.2018 POL 2147 Kacper Kulawiak
14
Klub Żeglarski Nysa
23.07.2018 POL 1678 Michał Kaczmarek
12
Klub Żeglarski Nysa
23.07.2018 POL 226 Natalia Kulawiak
13
Klub Żeglarski Nysa
23.07.2018 POL 166 Zofia Prędki
13
Klub Żeglarski Nysa
23.07.2018 POL 22 Julia Nosal
13
Klub Żeglarski Nysa
23.07.2018 POL 53 Aleksander Nowakowski
11
KS Dobra Marina
23.07.2018 POL 1270 Weronika Maciejczuk
13
UKŻ Siódemka Białystok
23.07.2018 POL 1833 Szymon Małachowski
13
UKŻ Siódemka Białystok
23.07.2018 POL 1029 Hubert Baranowski
15
UKŻ Siódemka Białystok
23.07.2018 POL 1456 Igor Góralczuk
12
UKŻ Siódemka Białystok
23.07.2018 POL 143 Weronika Śnieć
11
Pkm Lok Poznań
23.07.2018 POL 670 Jeremiasz Konieczny
12
ŻLKS Poznań
23.07.2018 POL 1627 LAURA TOMIKOWSKA
15
ŻLKS POZNAŃ
23.07.2018 POL 25 Mikołaj Majchrzycki
12
ŻLKS POZNAŃ
23.07.2018 POL 1485 ANTONI RACHUTA
14
ŻLKS POZNAŃ
23.07.2018 POL 1849 Jacek Lewandowski
13
ŻLKS Poznań
23.07.2018 POL 125 ANNA WITCZAK
15
ŻLKS POZNAŃ
23.07.2018 POL 673 Martyna Mariak
14
ŻLKS POZNAŃ
22.07.2018 POL 12 Klaudia Lipińska
9
JKW Poznań
22.07.2018 RUS 3338 Ivan Mikhalev
12
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
22.07.2018 POL 401 Maria Nycz
10
Pkm Lok Poznań
22.07.2018 POL 1540 Magdalena Laskowska
12
Pkm Lok Poznań
22.07.2018 POL 400 Anna Gąsiorek
12
Pkm Lok Poznań
22.07.2018 POL 2075 Iwo Barański
13
AZS UW
22.07.2018 POL 1 Jakub Kaszewiak
14
AZS UW
22.07.2018 POL 11 Magdalena Ostrowska
14
AZS UW
22.07.2018 POL 1525 Józef Krasowski
10
AZS UW
22.07.2018 POL 5119 Kajetan Kaska
14
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
22.07.2018 POL 1506 Tomasz Obecny
13
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
22.07.2018 POL 922 Jakub Podgórny
11
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
22.07.2018 POL 1209 Lena Kaczmarek
11
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
22.07.2018 POL 1500 Magdalena Luśnia
12
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
21.07.2018 POL 1648 Jakub Zakrzewski
13
JKW Poznań
21.07.2018 POL 927 Hubert Marciniak
13
JKW Poznań
21.07.2018 POL 1829 Stanisław Wojda
13
JKW Poznań
21.07.2018 POL 2555 Jan Sawicki
11
JKW Poznań
21.07.2018 POL 1728 Jan Kamieński
13
JKW Poznań
21.07.2018 POL 2551 Jerzy Gałęza
12
JKW Poznań
21.07.2018 POL 1438 Zuzanna Borucka
12
JKW Poznań
21.07.2018 POL 978 Grzegorz Janicki
14
JKW Poznań
21.07.2018 POL 965 Laura Urbańska
10
JKW Poznań
20.07.2018 POL 11917 Filip Marjański
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
20.07.2018 POL 1921 Jan Marjański
10
KS AZS AWFiS Gdańsk
19.07.2018 POL 1778 Marcel Rumiński
11
MKŻ Żnin
19.07.2018 POL 2634 Angela Zubel
13
MKŻ Żnin
19.07.2018 POL 1752 Justyna Jurkowska
13
MKŻ Żnin
19.07.2018 POL 1376 Matylda Brelińska
13
MKŻ Żnin
19.07.2018 POL 1945 Zuzanna Zielińska
13
MKŻ Żnin
19.07.2018 POL 2625 Kornelia Dobaczewska
14
MKŻ Żnin
19.07.2018 POL 1307 Bartosz Peczka
12
MKŻ Żnin
19.07.2018 POL 421 Bartosz Żmudziński
11
MKŻ Żnin
18.07.2018 POL 228 Nina Gaweł
9
AZS Poznań
18.07.2018 POL 1228 Olga Kanikowska
12
AZS Poznań
18.07.2018 POL 229 Ignacy Pospieszny
10
AZS Poznań
18.07.2018 POL 1230 Alicja Koczorowska
12
AZS Poznań
18.07.2018 POL 920 Lena Gaweł
11
AZS Poznań
18.07.2018 POL 390 Matylda Młodzianowska
11
AZS Poznań
18.07.2018 POL 1229 Zofia Pospieszna
12
AZS Poznań
18.07.2018 POL 1428 Emilia Siekierczak
11
AZS Poznań
18.07.2018 POL 157 Mikołaj Mataczyński
11
AZS Poznań
18.07.2018 POL 1767 Maksymilian Czarnecki
10
AZS Poznań
18.07.2018 POL 991 Marta Gajdzińska
9
AZS Poznań
18.07.2018 POL 427 Ada Wilińska
11
AZS Poznań
18.07.2018 POL 2002 Tymon Przyjemczak
11
KS ZATOKA Puck
18.07.2018 POL 1656 Lidia Jakubowska
14
KS ZATOKA Puck
18.07.2018 POL 1625 Sebastian Schmidt
12
KS ZATOKA Puck
17.07.2018 POL 1758 January Szczukowski
11
CHKŻ Chojnice
17.07.2018 POL 1018 August Sobczak
11
CHKŻ Chojnice
17.07.2018 POL 2111 Krzysztof Szczodrowski
14
CHKŻ Chojnice
17.07.2018 POL 1070 Maksymilian Kabat
13
CHKŻ Chojnice
17.07.2018 POL 1593 Rafał Balicki
12
CHKŻ Chojnice
16.07.2018 POL 938 Alan Kurzawa
11
ŻMKS Poznań
16.07.2018 POL 1224 Piotr Jakubowski
13
ŻMKS Poznań
16.07.2018 POL 739 Daniel Śmiałowski
12
ŻMKS Poznań
16.07.2018 POL 1739 Adrian Johs Kurzawa
13
ŻMKS Poznań
16.07.2018 POL 1050 Szymon Rossa
13
ŻMKS Poznań
16.07.2018 POL 1278 Adam Cwojdziński
13
ŻMKS Poznań
16.07.2018 POL 1871 Wojciech Stefaniak
13
ŻMKS Poznań
16.07.2018 POL 1459 Mateusz Kuchowicz
10
ŻMKS Poznań
16.07.2018 POL 187 Nela Kasprzyk
11
ŻMKS Poznań
16.07.2018 POL 1473 Amelia Kałużyńska
12
ŻMKS Poznań
16.07.2018 POL 198 Antoni Krzyżaniak
16
ŻMKS Poznań
16.07.2018 POL 1676 Piotr Grzesiek
10
ŻMKS Poznań
14.07.2018 POL 1158 Maksymilian Stanko
10
Klub Port Mechelinki
14.07.2018 POL 2121 Joanna Michalska
12
UKS Yacht Club Sława
14.07.2018 POL 1306 Igor Gruszczyński
12
UKS Yacht Club Sława
14.07.2018 POL 1257 Oskar Kielnar
12
UKS Yacht Club Sława
14.07.2018 POL 1053 Karol Kucharczyk
12
UKS Yacht Club Sława
14.07.2018 POL 1405 Zuzanna Rzadkowska
13
UKS Yacht Club Sława
14.07.2018 POL 2010 Jakub Gil
13
TKŻ Toruń
14.07.2018 POL 1671 Hanna Rogowska
11
TKŻ Toruń
14.07.2018 POL 1141 Tola Szukaj
12
TKŻ Toruń
14.07.2018 POL 67 Hieronim Hendler
11
TKŻ Toruń
14.07.2018 POL 1226 Teresa Masztalerz
13
TKŻ Toruń
14.07.2018 POL 1823 Gustaw Zalewski
12
TKŻ Toruń
12.07.2018 POL 1422 Krzysztof Junczyk
11
UKS FIR WARSZAWA
12.07.2018 POL 1424 Jakub Wegiera
13
UKS FIR WARSZAWA
12.07.2018 POL 1529 Alexander Nowak
10
UKS FIR WARSZAWA
12.07.2018 POL 959 Maciej Placzke
13
UKS FIR WARSZAWA
12.07.2018 POL 1075 Ignacy Moritz
9
UKS FIR WARSZAWA
12.07.2018 POL 424 Helena Moritz
10
UKS FIR WARSZAWA
12.07.2018 POL 1470 Alexandre Vidal
11
UKS FIR WARSZAWA
12.07.2018 POL 1076 Nathan Vidal
10
UKS FIR WARSZAWA
12.07.2018 POL 121 Bartosz Nurowski
10
UKS FIR WARSZAWA
12.07.2018 POL 1429 Maksymilian Kajdy
9
UKS FIR WARSZAWA
12.07.2018 POL 1658 Adam Onisk
11
UKS FIR WARSZAWA
12.07.2018 POL 1451 Witold Onisk
13
UKS FIR WARSZAWA
12.07.2018 POL 1800 Jakub Kosowski
12
UKS FIR WARSZAWA
11.07.2018 POL 1530 Adelina Wietki
13
YKP Kraków
11.07.2018 POL 1801 Oskar Wielczyk
12
SSW MOS Iława
11.07.2018 POL 1669 Natalia Chojnowska
12
SSW MOS Iława
11.07.2018 POL 1482 Roch Dmuchowski
13
SSW MOS Iława
11.07.2018 POL 1969 Hubert Szulczewski
11
SSW MOS Iława
11.07.2018 POL 2007 Alicja Michalewska
12
SSW MOS Iława
11.07.2018 POL 1319 Nikodem Różański
11
SSW MOS Iława
11.07.2018 POL 1001 Wit Dmuchowski
10
SSW MOS Iława
11.07.2018 POL 2151 Jan Rohde
11
SSW MOS Iława
11.07.2018 POL 985 Jakub Darkowski
11
SSW MOS Iława
11.07.2018 POL 1867 Jan Klinicki
12
SSW MOS Iława
11.07.2018 POL 943 Bartosz Bilicki
12
SSW MOS Iława
11.07.2018 POL 969 Zuzanna Liedtke
11
SSW MOS Iława
08.07.2018 POL 88 Hanna Duda
11
Klub Port Mechelinki
08.07.2018 POL 936 maurycy kosmowski
10
Klub Port Mechelinki
08.07.2018 POL 100 Marcel Styba
11
Klub Port Mechelinki
08.07.2018 POL 49 Maja Molik
11
Klub Port Mechelinki
03.07.2018 POL 1883 Aleksandra Bobrowska
12
UKS Barnim Goleniów
03.07.2018 POL 1884 Adrian Majdosz
14
UKS Barnim Goleniów
03.07.2018 POL 188 Filip Oleszczyk
14
UKS Barnim Goleniów
03.07.2018 POL 708 Stanisław Maik
13
UKS Barnim Goleniów
03.07.2018 POL 664 Oskar Sawicki
13
UKS Barnim Goleniów
03.07.2018 POL 1745 Marek Szczepankowski
14
UKS Barnim Goleniów
03.07.2018 POL 5 Anna Chomont
14
UKS Barnim Goleniów
02.07.2018 POL 2051 Oliwier Rubinkowski
15
KW LOK Garland Gliwice
02.07.2018 POL 1965 Karol Rusin
13
KW LOK Garland Gliwice
02.07.2018 POL 1532 Wojciech Styś
10
KW LOK Garland Gliwice
02.07.2018 POL 1077 Jan Styś
14
KW LOK Garland Gliwice
02.07.2018 POL 1716 Bartłomiej Heksel
15
KŻ Horn Kraków
02.07.2018 POL 1241 Konstantyn Podwojski
14
KW LOK Garland Gliwice
02.07.2018 POL 1891 Kacper Warywoda
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
02.07.2018 POL 932 Jakub Rusiniak
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
02.07.2018 POL 2120 Michał Karnacewicz
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
02.07.2018 POL 1227 Mikołaj Głąb
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
02.07.2018 POL 1941 Eliza Kołtak
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
02.07.2018 POL 11943 Filip Rostek
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
02.07.2018 POL 2104 Maksymilian Luto
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
02.07.2018 POL 941 Maciek Dudek
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
02.07.2018 POL 1880 Mikołaj Bujalski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
02.07.2018 POL 921 Marta Chomik
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
02.07.2018 POL 1084 Julia Maziarz
13
KS Energetyk
02.07.2018 POL 1087 Emilia Maziarz
11
KS Energetyk
02.07.2018 POL 1085 Kamila Maziarz
10
KS Energetyk
02.07.2018 POL 1086 Jan Zaporowski
13
KS Energetyk
01.07.2018 POL 1137 Marianna Gębicka
13
MKS "Dwójka" Warszawa
01.07.2018 POL 1139 Hanna Gębicka
11
MKS "Dwójka" Warszawa
01.07.2018 POL 1813 Rozalia Rozum
12
MKS "Dwójka" Warszawa
01.07.2018 POL 2816 Tomasz Ruban
9
MKS "Dwójka" Warszawa
01.07.2018 POL 1773 Ryszard Ruban
11
MKS "Dwójka" Warszawa
01.07.2018 POL 1768 Adam Margasiński
11
MKS "Dwójka" Warszawa
28.06.2018 POL 1798 Hanna Ługowska
14
WTW Warszawa
28.06.2018 POL 2078 Stanisław Ługowski
11
WTW Warszawa
28.06.2018 POL 131 Zofia Jachymska
13
Ts 'Kuźnia" Rybnik
28.06.2018 POL 1784 Jan Pifczyk
14
Ts 'Kuźnia" Rybnik
28.06.2018 POL 246 Wiktoria Grima
14
Ts 'Kuźnia" Rybnik
28.06.2018 POL 133 Wojtek Wójcik
11
Ts 'Kuźnia" Rybnik
28.06.2018 POL 1852 Igor Tomczyk
14
Ts 'Kuźnia" Rybnik
28.06.2018 POL 7 Janek Psiuk
11
Ts 'Kuźnia" Rybnik
28.06.2018 POL 603 Matylda Ferenc
12
Ts 'Kuźnia" Rybnik
28.06.2018 POL 174 Marta Orlińska
12
Ts 'Kuźnia" Rybnik
27.06.2018 POL 698 Marek Mazur
15
UKS Opti Odra Wrocław
27.06.2018 POL 1450 Mateusz Smolakowski
14
UKS Opti Odra Wrocław
27.06.2018 POL 381 Aleksander Lenart
10
UKS Opti Odra Wrocław
27.06.2018 POL 415 Łukasz Smolakowski
14
UKS Opti Odra Wrocław
27.06.2018 POL 1861 Sebastian Kaczanowski
15
UKS Opti Odra Wrocław
25.06.2018 POL 2081 Zofia Glaza
10
Opti CWM Gdynia
25.06.2018 POL 1288 Piotr Muchlado
11
Opti CWM Gdynia
25.06.2018 POL 2035 Aniela Frąckowiak
11
OPTI CWM GDYNIA
25.06.2018 POL 1961 Agata Targowska
12
Opti CWM Gdynia
25.06.2018 POL 2031 Fabian Kocięda
12
OPTI CWM GDYNIA
25.06.2018 POL 1595 Jakub Targowski
13
Opti CWM Gdynia
25.06.2018 POL 3333 Maja Komorowska
10
OPTI CWM Gdynia
25.06.2018 POL 2034 Natasha Anolik
13
OPTI CWM GDYNIA
25.06.2018 POL 2083 Natasza Tarnawska
11
Opti CWM Gdynia
25.06.2018 POL 2037 Paweł Łoboda
11
OPTI CWM Gdynia
25.06.2018 POL 1221 Julia Padzik
10
OPTI CWM Gdynia
25.06.2018 POL 1943 Wiktor Łasak
13
Opti CWM Gdynia
23.07.2018 POL 1249 Patrycja Jałoszyńska
9
Klub Żeglarski Nysa
22.07.2018 POL 1403 Kacper Kibiersza
-
UKS NAVIGO SOPOT
22.07.2018 POL 1672 Kacper Barszczyk
12
UKS NAVIGO SOPOT
22.07.2018 POL 1596 Zuzia Tomaszewska
13
UKS NAVIGO SOPOT
22.07.2018 POL 2918 Piotr Rodzewicz
13
UKS NAVIGO SOPOT
22.07.2018 POL 3002 Marysia Retecka
14
UKS NAVIGO SOPOT
22.07.2018 POL 1185 Aleksander Daniszewski
13
UKS NAVIGO SOPOT
22.07.2018 POL 1548 Andrzej Thomas
13
UKS NAVIGO SOPOT
22.07.2018 POL 1254 Franciszek Thomas
13
UKS NAVIGO SOPOT
22.07.2018 POL 1704 Franiszek Wołyniec
13
UKS NAVIGO SOPOT
22.07.2018 POL 18 Borys Podumis
12
UKS NAVIGO SOPOT
22.07.2018 POL 11 Torkil Smółka
15
AZS UW
19.07.2018 POL 423 Maciej Kryspin
12
MKŻ Żnin
18.07.2018 POL 1 Łucja Borkowska
9
AZS Poznań
18.07.2018 POL 1670 Zuzanna Zasada
13
KS ZATOKA Puck
16.07.2018 POL 1240 Adam Jakubowski
11
ŻMKS Poznań
14.07.2018 POL 10 Damian Malcher
12
UKS Yacht Club Sława
14.07.2018 POL 2122 Kajetan Stein
12
UKS Yacht Club Sława
14.07.2018 POL 8 Igor Piechota
10
UKS Yacht Club Sława
14.07.2018 POL 10 Aleks Ertel
9
UKS Yacht Club Sława
11.07.2018 POL 2008 Maciej Kasprzak
11
SSW MOs Iława
11.07.2018 POL 1853 Kinga Furmanek
12
SSW MOS Iława
02.07.2018 POL 120 Kacper Stęplowski
10
KW LOK Garland Gliwice
02.07.2018 POL 2052 Magdalena Otto
14
KW LOK Garland Gliwice
02.07.2018 POL 1964 Piotr Hofman
16
KW LOK Garland Gliwice
01.07.2018 POL 2005 Michał Kuczmarski
13
MKS "Dwójka" Warszawa
28.06.2018 POL 976 Jakub Szafarczyk
14
TS Kuźnia Rybnik
28.06.2018 POL 222 Wiktoria Harnasz
14
Ts 'Kuźnia" Rybnik
28.06.2018 POL 1023 Jakub Oblonk
13
Ts Kuźnia Rybnik
28.06.2018 POL 2090 Piotr Grendziak
11
TS Kuźnia Rybnik

Program regat

Poniżej przedstawiamy program regat

godz. 17.00 - 20:00

zgłoszenia i pomiary

godz. 8:00 - 8:30

zgłoszenia i pomiary

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia
po wyścigach - grill dla zawodników

godz. 18:00

Wyścig OLD BOY

godz. 09:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia
bezpośrednio po wyścigach – wyścig finałowy dla trzech pierwszych zawodników z grupy A i B

godz. 15:00

Zakończenie regat i wręczenie nagród

Kontakt

Jacek Kowalski - telefon. 606 678 807, e-mail: jkw@jkwpoznan.pl